Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Як вийти із кризи?

Криза – це природний етап у житті кожного, це поворотний та переломний момент, який дозволяє відчути та відчути, що як раніше вже бути не може.

У кризі ми часто відчуваємо, що ми знаходимося на дні, відчуваємо безвихідь свого становища і не можемо через емоції та почуття (образи, злості, тривоги, розчарування, ненависті, гніву, провини, сорому, страху), які буквально туманять наш розум , побачити варіанти вирішення ситуації

У кризі ми буквально провалюємося у прірву і летимо з неймовірною швидкістю вниз. І що найцікавіше, ми провалимося на дно, нам так здається принаймні. І часто клієнтам я нагадую, що криза – це відчуття дна, від якого можна відштовхнутися. Криза - це ще й поштовх для нашого зростання та розвитку. Так, через біль, через подолання себе, через емоції, що руйнують. А як можна інакше рости?

Хіба коли все добре у нас і все влаштовує, ми ростемо? Можливо, потроху. Хіба хочеться вилазити вам із теплого ліжка зимовим ранком і щось робити, змінювати у своєму житті?

Доречі, ми пропонуємо, відео тренінги з продажу, а також, відео тренінги активні продажі по телефону, нові технології.

*** Згадайте найяскравіші досягнення та зміни у вашому житті, вони були через біль чи через задоволення?

Звідси важливо розуміти, що криза незважаючи на всю обтяжливість цього етапу у вашому житті може бути для Вас джерелом змін та розвитку. До мене часто звертаються клієнти у ситуації кризи, і ми, звичайно, працюємо з емоціями, думками, аналізуємо поведінку та кроки виходу з кризи. Важливо також розуміти, що на особисту кризу може накладатися і криза у відносинах, чому багатьом здається ніби весь світ руйнується та розсипається на очах. Це лякає та приводить їх до мене на прийом. Деколи страх допомагає нам дбати про себе.

А іноді ми взагалі ігноруємо всі ці відчуття як усередині себе, так і у відносинах. Через це неприйняття та усунення проблеми часто затягуються та посилюються з часом. Тому так важливо бути в контакті зі своїми почуттями та відчуттями та помічати зміни у собі та у відносинах.

Зрозуміти, чи ваші відносини в кризі, можна, звернувши увагу на такі ознаки:
- Часті конфлікти та сварки. Якщо ви і ваш партнер постійно опиняєтесь у конфліктах та сварках, які не вдається вирішити, це може бути ознакою кризи.

- відсутність комунікації. Якщо у вас виникають складнощі у спілкуванні, або ви перестали розмовляти один з одним про важливі питання, це може свідчити про кризу.

- зміни в інтимному житті. Якщо рівень інтимності у відносинах різко впав, або виникли проблеми у сексуальній сфері, це також може бути ознакою кризи.

- Втрата довіри. Руйнування довіри, пов'язане з брехнею, зрадою або іншими порушеннями, може спричинити кризу у відносинах.

- Відсутність спільних цілей та інтересів. Якщо у вас та вашого партнера більше немає спільних цілей, інтересів чи планів на майбутнє, це може вказувати на кризу.

- Відчуження. Якщо ви відчуваєте, що відчужуєтесь один від одного і у вас з'являється відчуття самотності у відносинах, це також може бути ознакою кризи.

- Втрата радості та задоволення. Якщо стосунки більше не приносять вам радість та задоволення, а навпаки, викликають негативні емоції, це може вказувати на кризу.

- Розузгодження в цінностях та цілях. Якщо у вас і вашого партнера виникли значні розбіжності в цінностях та цілях, це також може спричинити кризу.

Якщо ви помічаєте кілька цих ознак у ваших відносинах, це може бути ознакою кризи. Важливо в таких випадках звернути увагу на проблеми, обговорити їх з партнером та вирішити, які кроки робити для відновлення та зміцнення відносин. У деяких випадках звернення до сімейного психолога може допомогти вирішити ці проблеми. Проте чи не всі пари готові йти до психолога, це нормально, це вибір кожного.

Якщо Ви відчуваєте, що кожен день стосунки приносять страждання Вам, а ваш партнер цього не помічає і не хоче міняти, то подбайте про себе, виберіть відповідного Вам фахівця та запишіться до нього. Іноді цей крок допомагає змінити ваш стан.
P/S: Корисні статті поради, з нашого сайту - як мотивувати продавця магазину? Також, як оптимізувати продажі? Звісно якщо ви торгова компанія. А також, ми пропонуємо, онлайн навчання відділу продажу, або у вас в компанії.