Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Коучинг для відділу продажу

 Мета коучингу у продажу – розвиток навичок продажу у торгового персоналу: менеджерів з продажу, торгових представників, менеджерів з ключових клієнтів.  Крім того, у торгових компаніях, бізнес яких побудований на укладанні великих угод – продавці повинні розвивати не тільки навички продажу, а й навички розробки та реалізації конкурентних стратегій. Бо саме у великих продажах проблема конкуренції виходить на перший план. На питанні необхідності навчання продавців стратегіям продаж для перемоги над конкуренцією, використовуючи такий інструмент як коучинг.
  Процес коучингу з продажу призначений для забезпечення того, щоб кожен торговий представник отримав підтримку та оснащення для ефективного виконання своєї особистої квоти, а також квоти та цілей команди.

На кого орієнтований коучинг для відділу продажів.
Крім менеджерів з продажу та ключових клієнтів, торгових представників, клієнтами можуть бути:
- керівники відділу продажу;
- виконавчі директори;
- Власники бізнесу;
- бізнесмени-початківці.

Перша категорія клієнтів зможе отримати нові інструменти з ефективного навчання менеджерів з продажу, їх мотивації, побудові команди, здатних бути максимально результативною, що генерує реальний прибуток. Для виконавчих директорів користь коучингу полягає у знайомстві з новітніми способами автоматизації та розширення бізнес-процесів у компанії, системами здійснення контролю показників та їх виконання співробітниками.

Власники бізнесу отримають інструменти, що ще практично не використовуються в їх регіоні, для підвищення ефективності бізнес-процесів, масштабування їх моделі. Вони також навчаться вивільняти час і при цьому не тільки не втрачати, а ще й примножувати прибуток свого бізнесу. Ті ж, хто лише планує відкривати власний бізнес, отримають практичні інструменти та навички, необхідні для відкриття прибуткової справи.

Вони навчаться:
- грамотно вести переговори із клієнтами;
- вибирати вільну над ринком нішу;
- ефективно використовувати рекламу, яка найбільше підходить під специфіку передбачуваного бізнесу.

Бізнес-тренер з продажу познайомить їх із порадами найкращих у світі продавців, як треба продавати, щоб отримати максимальний результат своєї роботи.

Як проводяться коуч-сесії?
При спілкуванні з менеджерами з продажу з'ясовується, що більшість із них мають однакові труднощі в роботі через відсутність:
- особистої зацікавленості у збільшенні обсягу продажу товарів та послуг;
- включеності у бізнес компанії, не розуміння його суті;
- команди у відділі (кожен продавець конкурує з іншими колегами).

Цей сучасний формат навчання персоналу компаній, фірм та організацій, що працює у відділах продажів, має низку особливостей:
- по-перше, робота проводиться індивідуально з кожним менеджером відділу, тому всі учасники процесу продажу в результаті мають загальне для всього персоналу відділу уявлення про нього;
- по-друге, такий формат навчання є прийнятним для будь-якого об'єкта продажів;
- по-третє, є спільні завдання компанії, але кожен співробітник на коуч-сесії опрацьовує питання, що знаходяться в його компетенції, в їх рамках.

В результаті коучингу відділу продажу у формі коуч-сесії досягається низка цілей. У кожного менеджера:
- Виявляється особиста мотивація до підвищення ефективності продаж;
- Виробляється розуміння суті процесу;
- формується визначення своєї місії у цій спільній справі;
- виникає бажання побудувати власний бренд менеджера;
- Змінюється поведінка співробітників;
- формується згуртована команда, яка виконує спільну роботу задля досягнення спільної мети.

У кінцевому підсумку досягається мета, що стоїть перед коучем і курсом коуч-сесій – ставлення менеджерів до процесу продажів зазнає змін. Вони приходять до розуміння сенсу своєї роботи, товарів та послуг, які вони продають. Поява істинної мотивації, розуміння суті об'єкта продажу та самого процесу, створення у відділі продажів команди однодумців істотно впливає на рівень продажу товарів та послуг у бік його підвищення. Отже, і ефективності всієї компанії.

    Пропонуєумо "Бізнес-коучинг для персоналу"
Груповий коучинг для персоналу допомагає вирішити низку проблем:
- низькі продажі. Наприклад, менеджери не виконують план і працюють абияк. Коуч проведе низку зустрічей, допоможе виявити слабкі місця у сценарії продажів, мотивує команду працювати на успіх, допоможе порівняти роботу найкращого та найгіршого менеджерів відділу. Така робота згуртує команду, покаже, що взаємодія з колегами покращує навички продажу та покращить показники всього відділу.
- Конфлікти, відсутність взаєморозуміння між співробітниками;
- Висока плинність кадрів, що заважає стабільному функціонуванню компанії;
- Відсутність внутрішньої ієрархії, що порушує систему постановки завдань та підпорядкування. Недосвідчений керівник може задати надто неформальний тон спілкування зі співробітниками, тому під час роботи будуть стерті кордони у ланцюжку керівник ? його помічники? звичайний персонал - цю проблему теж допоможе вирішити бізнес-коучинг.

P/S Також, можемо запропонувати, корпоративні тренінги з продажу, онлайн чи у Вас у компанії...