Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Як оптимізувати продажі?

Кожна п'ята компанія в Україні, має автоматизовану систему ведення бізнесу. До них, як правило, належать системи бухгалтерського обліку, онлайн-банкінги, юридичні консультації.

І все більше компаній останніми роками встановлюють системи автоматизації продажу.

Що це, данина моді чи необхідність? Що дає автоматизація продажів?

1. Автоматизація робить роботу більш швидкою, легкою та зручною. Дозволяє вести великі бази клієнтів і своєчасно нагадує менеджерам у тому, що необхідно зробити щодо кожного клієнта (зателефонувати, написати, надіслати документи та інших.). На відміну від менеджера, комп'ютер працює чітко та без помилок. Тому результати роботи менеджерів значно підвищуються.

2. Частина роботи за менеджера може виконувати система, наприклад, відправляти оповіщення, повідомляти про акції, що значно розвантажує менеджерів від рутинної роботи та залишає більше часу для “живого спілкування” з клієнтами.

3. Завдяки автоматизації, підняти історію клієнта і продовжити з ним роботу, може кожен співробітник, який має доступ до системи, якщо провідний менеджер захворів або звільнився.

4. Керівник може здійснювати контроль діяльності кожного працівника та аналізувати активність кожного клієнта. Тим самим, коригувати та покращувати результат.

Автоматизовані системи, прості у використанні. Ними можна користуватися навіть із мобільного пристрою.

Налаштування автоматизації продажів дозволяють підвищити продажі,
у середньому на 15-25% для різних сегментів.
Ми пропонуємо відео корпоративні тренінги з продажу в Україні
Три кроки до автоматизації. Як налаштувати CRM у три кроки:
- Консультація спеціаліста.
- Написання та узгодження готової програми.
- Навчання співробітників.

Як працює система CRM? Як виглядає система у роботі?

Найкраще побачити, як працює система – отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію спеціаліста, який покаже вам приклад роботи такої системи із вашого сегменту. Також, фахівець відповість на всі ваші запитання та дасть практичні рекомендації щодо покращення вашого бізнесу.