Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Навчання відділу продажу

  Бажаєте, щоб співробітники поводилися активніше, спілкувалися більш професійно з покупцями, поводилися дружелюбніше? Бажаєте, щоби співробітники нарешті перестали просто консультувати, а почали продавати?

Навчання відділу продажу допоможе підвищити продажі в компанії.

Програма навчання складається з практичних вправ, ділових ігор, кейсів. Учасники отримують необхідні знання про техніки продажу, психології спілкування та переконання, а також вже на тренінгу починають застосовувати отримані знання. Учасники розбирають реальні робочі ситуації, коригують свою поведінку у процесі навчання, вибирають найефективніші моделі поведінки.

Програма навчання відділу продажу включає роботу з мотивацією учасників, зоною найближчого розвитку. Тренінг заряджає позитивною енергією, гуртує колектив.

Після тренінгу продавці починають поводитися активніше, дружелюбно, відкрито. Продавці знають не тільки що треба робити, а й як.

Середня тривалість тренінгу для відділу продажів – 2 дні для групи до 15 осіб. Тренінг для відділу продажів може відбуватися в офісі компанії у будь-який зручний час, або ОНЛАЙН, наприклад по 4 години в день.

Навчання відділу продаж – це швидкий та легкий спосіб збільшити продажі. Після тренінгу збільшується кількість нових клієнтів, а також середня сума чека.

Переглянути програми тренінгі для відділу продажів можна на нашому сайті "Курси для продавців", а також "Професійні продажі В2В, КОНФЛІКТОЛОГІЯ та робота з запереченнями"

Дізнатися подробиці та замовити корпоративний тренінг для відділу продажів можна за тел +38 (067) 795-87-19 телефонуйте!