Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Як знайти нових клієнтів, ефективні способи

Пошук нових клієнтів – це поширена проблема, над розв'язанням якої працює майже кожен підприємець, управлінець, директор, менеджер. Пошуком нових клієнтів, як проблемою, у підприємництві чи будь-якої комерційної діяльності цікавляться багато суб'єктів та об'єкти цієї сфери.

Існує безліч методик, які чудово себе зарекомендували на ринку пошуку нових клієнтів. Всі ці методики активно використовують менеджери із залучення та пошуку нових клієнтів. Наприклад, методика холодних дзвінків, суть якої полягає в елементарному, масовому обдзвоні потенційних клієнтів, чиї контакти тим чи іншим чином опинилися в базі даних конкретного підприємства, що шукає нових клієнтів. Цих методів оволодіння інформацією теж кілька.

Холодні дзвінки можуть бути адресовані тим клієнтам, які колись працювали з вами, але через певні причини припинили співпрацю. Це повторні речення. Також холодні дзвінки можуть надходити потенційним клієнтам, які ще ніколи не працювали з вами, але їх контакти вам повідомили або порекомендували ваші дійсні клієнти. Третім способом отримання телефонних номерів може бути будь-які інші бази даних (наприклад, реструктуризованого чи збанкрутованого, чи закритого підприємства).

Нові клієнти перебувають за допомогою комунікацій, розповідає Дегтярьова Наталія, бізнес тренер, коуч.

Перевагами холодних дзвінків як способу пошуку нових клієнтів є легкий контроль за роботою менеджерів у цій галузі. Є можливість збереження та обробки всієї інформації щодо зроблених дзвінків, контроль, аналіз та корекція роботи того чи іншого співробітника, який проводить цю роботу. Нові клієнти можуть прийти через «Дірект - мейл», тобто, конкретно спрямоване поштове послання. Це той самий спам, який всі так ненавидять, хоча саме цей спосіб є одним із найдієвіших. Цей спосіб не вимагає таких великих витрат у трудових ресурсах (дзвінок, розмова, пропозиція, розповідь про продукцію чи послугу).
Сутью буде розсилання із попередньо підставленими даними послань у вигляді, утилізованого під особисту пошту. Це передбачає послання у відповідь і не буде розглядатися як «спам» (не бажана вхідна кореспонденція). На основі такого способу пошуку можна складати певні звіти щодо нових залучених клієнтів. Планувати подальшу діяльність на перспективу, керуючись виключно ступенем її ефективності. Нижче розглянемо третій спосіб, схожий на другий звіт з реклами. Новими клієнтами можуть стати люди, які просто користуються інтернетом. Слід акцентувати увагу на клієнтах, яких можна знайти через сайти, а конкретніше через розкрутку цих сайтів. У цьому вкрай ефективними методами є контекстна реклама та тексти, що продають, постійний аудит сайту, а конкретніше – його дизайну, структури, концепції. Також у цьому випадку застосовна методика дзвінків із вже відомого сайту.

Ми пропонуємо тренінг холодні звінки, а також, тренінги переговори по телефону, та багато інших тренінгів з продаж.

P/S: Ми пропонуємо цікаві статті поради:

Як створити відділ продажу?
Как правильно оформить витрину магазина?
Где найти нормальных продавцов?
Как правильно построить систему продаж?