Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Як зробити правильно презентацію?

 Презентація (продаж) – у компаніях сфери FMCG крок візиту торгового представника, під час якого здійснюється просування нового товару чи послуги компанії.

Складається з етапів:
1. Аналіз потреб – виявлення незадоволених потреб та потреб клієнта, які потенційно може бути задоволені товаром чи послугою компанії.

2. Пропозиція – розповідь про товар чи послугу компанії відповідно до виявлених потреб клієнта. Етап логічно випливає з попереднього, в ході етапу висвітлюються ті характеристики та переваги пропозиції, які відповідають потребам клієнта. В разі

3. Робота з запереченнями – відповіді клієнту з його негативні висловлювання стосовно пропозиції. Етап логічно пов'язаний із двома попередніми, центральною ланкою різних прийомів подолання заперечень зазвичай є уточнення потреби клієнта та додаткова демонстрація того, як пропозиція здатна задовольнити цю потребу.

4. Завершення угоди - перевірка готовності клієнта до купівлі та фіксування домовленостей щодо угоди.
Ця традиція включення етапів продажу до кроків візиту торгового представника окремим кроком під назвою "презентація" характерна для більшості компаній сфери FMCG. Тим самим скорочується загальна кількість кроків візиту, що полегшує їхнє запам'ятовування. Існує також другий підхід, відповідно до якого кожен із етапів презентації є самостійним кроком візиту, а презентація окремо не виділяється.

P/S Користуючись нагодою, рекомендуємо Вам, практикум з презентацій "Продаж у торговому залі", а також онлайн тренінг з мерчендайзингу Київ, в Україні та країнах СНД.
А також дізнайтесь - Як заробити гроші в інтернеті, в періуд кризису?