Як зменшити крадіжки у магазинах?
Від магазинних крадіжок можна захиститись багатьма шляхами: встановити в торговому залі камери відеоспостереження, маркувати продукцію захисними «піщалками», виставити охорону в касовому блоці та на виході. Однак найдієвіший спосіб – навчити персонал магазину швидко та безпомилково розпізнавати злодія. Якими відмінними рисами мають магазинні злодюжки? І в який час вони найчастіше активізуються? Відповіді на ці та багато інших питань, що вас цікавлять, ви знайдете в нашій статті.
Доречі, ми пропонуємо відео тренінги з продажу, а також, відео тренінг активні продажі по телефону, від Наталії Дехтярьової.
Для початку дамо вам кілька корисних порад для успішного захисту магазину від дрібної крадіжки.
Порада 1. Дрібні вкрадені з торгових полиць предмети злодії часто ховають у складну парасольку, сумочку або в згорнуту газету. Покупець із цими предметами має викликати підозру насамперед.
Порада 2. Більшість магазинних злодюжок вважає за краще красти товари, розташовані близько до виходу. Зкравши товар, недобросовісний покупець одразу тікає. Саме тому багато фахівців радять виставити найкращі охоронні сили на виході з магазину.
Порада 3. Популярний спосіб крадіжки в магазині одягу – зрізання етикеток з нового товару та надягання його замість свого старого одягу. Захиститися від такого виду крадіжок допоможе лише пильність та гарна зорова пам'ять сек'юріті разом із встановленими у примірювальних відеокамерами.
Порада 4. Переважна кількість крадіжок відбувається в момент, коли продавець відходить у підсобку за потрібним товаром або відвертається, щоб допомогти комусь із покупців. В цьому випадку, як і в попередньому, варто виставити в торговому залі сек'юріті, який міг би невідривно стежити за кожним із покупців.
Психологи намалювали портрет покупця, який має викликати підозру:
- Тримає руки у кишенях;
- Занадто часто озирається;
- Швидко та несподівано залишає магазин;
- Переглядається та перекидається фразами з іншими підозрілими покупцями;
- Виглядає розсіяним.
Коли найчастіше відбуваються магазинні крадіжки? У ході численних досліджень було виявлено, що пік злодійства припадає на холодну пору року: взимку із супермаркетів та продуктових магазинів крадуть на 30-40% більше, ніж улітку. Ще одне відкриття дослідників таке: магазинні крадіжки найчастіше відбуваються в години пік по буднях і весь день у вихідні, коли в торговому залі та на касах накопичується багато народу. У цей час варто особливо посилити охорону, залучати до роботи сек'юріті лише добре навчений персонал.
P/S: Пропонуємо статті з нашого сайту - як приймати азитроміцин при ангіні? А також, як вийти із кризи? Нові можливості...