Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Як збільшити продаж в онлайн-бізнесі?

 Буває так, що запустили онлайн-бізнес, він працює, дає прибуток, але вам мало. Ми розповімо, як збільшити продаж, якщо дохід не відповідає очікуванням.

Основи інтернет-бізнесу
Почнемо з основ, тому досвідчені підприємці можуть пропустити цю частину та перейти до наступної. Отже, що у вас має бути зроблено:
- Вибрана тема
- Запущено безкоштовний початковий продукт
- створено сайт із пропозицією передплати
- ведеться регулярне розсилання продукту та бонусів
- запущено платну версію продукту

Це щонайменше. У безкоштовному продукті ви пройшлися «по верхах», розповіли, що потрібно робити, щоби отримати результат. Для залучення аудиторії створили сайт, додали кнопку підписки, аналітику та CRM-систему, робите email-розсилку. Зрештою, запустили платний продукт, де навели докладну інструкцію вирішення ситуації, пояснили на прикладах, доповнили матеріал схемами та шаблонами.

Продажі йдуть, але ви відчуваєте, що можна додати. Тільки поки що не придумали як. Давайте розглянемо проблеми, з якими стикаються підприємці та розберемо, як збільшити продажі у бізнесі.
Дізнайтесь про як вирішити земельні спори у судовому порядку, правильно? А також, що таке спортивний трекінг, в наш час.

Проблема перша: мало передплатників.
Якщо після кількох місяців роботи у вас мало передплатників, ви задіяєте не всі можливі ресурси. Незалежно від того, який формат продукту ви використовуєте, можна додати.

Рішення. Працюйте з новими передплатниками

Щоб маркетинг був успішним, щодня потрібно виконувати мінімум одну корисну дію. Насамперед — це робота з новими передплатниками. Їхньому пошуку приділяйте 60-70% робочого часу.

Передплата. Найчастіше для поповнення бази передплатників використовують сайт, де в обмін на передплату пропонують безкоштовний урок, запрошують на вебінар, діляться щотижневими порадами або електронною книгою. Форма з пропозицією передплати має знаходитися на видному місці та виділятися із загального тексту.

Партнерська програма. Ще один спосіб залучення передплатників – партнерська програма. Складіть умови програми та розмістіть інформацію на головній сторінці сайту, у блозі, у розсилці. Розповідайте про неї скрізь. Рекламні та інформаційні матеріали для партнерської програми робіть самі або замовляйте статті у фрілансерів чи маркетингових компаній.

У розсилці повідомляйте, що за кожний продаж партнер отримає високий відсоток, наприклад, 30. Пропонуйте партнерство своїм клієнтам, вони отримають продукт і зможуть на ньому заробити. Якщо ви запускаєте новий продукт, розкажіть про це партнерам. Новий продукт простіше продати, він може бути цікавим і старим передплатникам, і новим клієнтам.

Розкрутка. Щоб дізнатися про продукт, потрібно використовувати всі варіанти розкручування. Якщо у вас є блог, розміщуйте на ньому інформацію: новини, інтерв'ю, дослідження, які стосуються вашої теми. Замовляйте SEO-статті або пишіть їх разом із копірайтером, вони допоможуть підняти конверсію. Запросіть відомого експерта, частина його аудиторії зацікавиться вашим продуктом.

Проблема друга: формат продукту
Всередині безкоштовного продукту пропонуйте платний, але дотримуйтесь етикету спілкування, не нав'язуйтесь. Ваше завдання допомогти людям вирішити їхні проблеми, а вже потім заробити.

Не зупиняйтесь на одному форматі: використовуйте вебінари, аудіоуроки, напишіть книгу. Чим різноманітніший проект, тим більша його аудиторія.

Рішення. Використовуйте різні формати продукту

Відеотрансляції. Найчастіше підприємці вибирають один варіант упакування продукту і на цьому зупиняються. Наприклад, вебінари. Вони автор знайомить передплатників зі своєю методикою навчання чи показує способи виходу зі складної ситуації.

Книга та аудіоформат. Інтернет не завжди зручно користуватися. На роботі, в машині чи за містом, де немає мережі, передплатники не зможуть навчатися за вашими порадами. Щоб збільшити аудиторію, ви можете зробити подкасти та платні аудіоуроки або написати книгу для початку в електронному форматі. Зробіть вступну частину книги безкоштовною та розсилайте її після підписки.

Тренінг та живе спілкування. Якщо вам ближчі уроки, проводьте безкоштовні або окремі заняття всередині курсу з відповідями на популярні запитання. Вступайте в дискусію з передплатниками через чат. Також придумайте цикл домашніх завдань, які ви роздаватимете раз на тиждень, а найцікавіші моменти розбирати на уроках.

Проведіть живий тренінг, доповніть лекцію ілюстраціями та зробіть запис. Розмістіть фрагменти запису, а також відкриті уроки з відповідями на сайті та у тематичних групах у соцмережах. Цим ви підвищите свою експертність в очах аудиторії. Запис семінару можна використовувати як новий продукт.

Проблема третя: немає продажу
Передплатників багато не буває, але якщо ви думаєте, що проблема не в них, а в самому продукті, вирішувати її треба інакше. Причин відсутності продажів буває багато: охоплення об'ємної теми, використання складної термінології, завищена ціна, відсутність знижок і бонусів.

*** Просто про головне
Поведінка покупця з часом змінюється, але незмінним залишається бажання знайти найвигіднішу пропозицію. Є багато стратегій, які використовують маркетологи під час проведення акцій. У цій статті ми розберемо найпопулярніші та дамо кілька порад щодо їх використання.
- обмежте строки проведення акції;
- створіть ефект втраченої вигоди;
- запропонуйте клієнтам «таємні» умови;
- привітайте з важливими датами та подіями;
- використовуйте стратегію "магніт зверху";
- мотивуйте клієнта купувати більше;
- запропонуйте знижку на супутні товари;
- Залучайте аудиторію у соцмережах.

*** Запам'ятати
Найцікавіші маркетингові стратегії з'являються, якщо не боятися експериментувати та поєднувати різні механіки. Але пам'ятайте, що часто використовувати знижки небезпечно. Клієнти можуть звикнути до таких заохочень та скоротити покупки за звичайними цінами. А у вас впадуть продажі.

P/S: Треба навчатись, і навчати продавців - онлайн тренінг робота з запереченнями, а також, тренінг продаж у торговому залі, як це правильно робити? І обов'язкоао про - як почати продавати онлайн? Як збільшити трафік інтернет-магазину?