Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Як почати продавати онлайн? Як збільшити трафік інтернет-магазину?

Продажі в Інтернеті давно стали джерелом ефективного заробітку, але за умови, що сторінка інтернет-магазину ведеться правильно та трафік клієнтів стабільний.

Як створення інтернет-сайту впливає на потік відвідувань, а також як збільшити трафік вже існуючого інтернет-магазину.

Створюємо інтернет-магазин правильно

Процес створення магазину в Інтернеті з нуля може здатися неможливим завданням, особливо якщо ви не маєте спеціальних знань у сфері. Насправді це не так. Інтернет-магазин може створити кожен.

За 5 докладних кроків ви дізнаєтесь, що таке правильне створення інтернет-магазину з нуля.

Крок 1. Ніша продажів.
Успішні продажі починаються з ходового та затребуваного товару. Проаналізуйте ринок. Подивіться великі платформи продажів – які товари купують найчастіше, але в які попит мінімальний. Звичайно, якщо ваш продукт унікальний і ви поза конкуренцією – це буде величезним плюсом. У будь-якому іншому випадку популярними вважаються ніші:
- одяг та взуття
- електроніка та побутова техніка
- аксесуари для жінок та чоловіків
- дитячі товари
- живлення
- товари для дому
- спортивний інвентар
- Книги
- косметика і парфюмерія
- товари 18+
- автозапчастини та аксесуари для автомобілів

Ви вже обрали? Тоді можемо братися до наступного кроку.
Дізнайтесь про онлайн корпоративний тренінг продажі В2В, і як збільшити продажі в B2B, для вашої компанії.
 

Крок 2. Знаходимо цільову аудиторію.
Продавати товари для дітей, наприклад, тим, хто не має дітей – абсолютно безглуздо. Тому перш, ніж купувати рекламу або формувати особу сайту, потрібно зрозуміти хто ваш покупець.

     Зверніть увагу на такі категорії:
1. Демографічні характеристики: стать, вік, дохід, країна проживання, освіта, професія, сімейний стан, наявність дітей, наявність вихованців.

2. Інтереси: що цікаво людям, які купують товари із вашої ніші. Знання цього допоможе використати правильні інструменти та слова, щоб залучити людину до покупки.

3. Соціальні мережі: телеграм, вайбер, ват ап, інстаграм. Вивчіть те, де проводить свій час цільова аудиторія. Тут все просто де ваша аудиторія, там і ви. Реклама тоді стане в рази ефективнішою.

4. Заявка на сайті: чат на сайті, дзвінок, месенджери, форма зворотного зв'язку. Якщо клієнту буде незручно залишати заявки на покупку, найімовірніше він знайде інший сайт, де це буде комфортно. Тому забезпечте найзручніший спосіб заявки або краще одразу кілька.

Крок 3. Вибираємо постачальників.
Створення інтернет магазину в Україні передбачає те, що у вас завжди буде кілька джерел, звідки можна взяти товар. Ви завжди можете оформити договір з вітчизняними виробниками або купувати імпортні товари з-за кордону, залежно від того, як ви позиціонуєте свій товар і що необхідно вашій цільовій аудиторії. Із покупцями треба бути чесним.

Не варто писати на сайті «найкращі товари з Європи», якщо ви купуєтесь на оптовому ринку в Україні. Натомість скажіть «якісний продукт українського виробництва».

Як вибрати постачальника?
- Аналізуйте конкурентів
- Вивчіть поняття дропшипінгу
- Скористайтеся базами даних.

Крок 4. Назва.
Правильно вибраний домен та ім'я інтернет-магазину допоможуть зробити ваш інтернет-магазин таким, що легко запам'ятовується. Клієнти зможуть швидко знайти його в мережі. Основні правила тут – це стислість, простота, асоціації.

Крок 5. Створення сайту.
Інтернет магазин та її створення вимагають багато зусиль і постійного контролю, лише за виконання цих умов, можна мати стабільний дохід. Створення інтернет сайту – ключовий етап. І якщо у вас виникли труднощі ще за попередніх кроків, радимо звернутися за кваліфікованою допомогою.

Наприклад, у компанії NBC.UA ви можете самостійно створити інтернет-магазин із нуля. Ви будете мати готовий сайт з усім, що необхідно для успішного бізнесу.

Окупність у цьому випадку буде швидкою завдяки прискореному запуску проекту. Ваше завдання полягатиме у наповненні ЇМ товарами.

Цікав поради - як зробити правильно презентацію вашого товару? А також - як збільшити продаж в роздрібному магазині? Нові тенденції цього року.

   Збільшення трафіку інтернет-магазину
У вас щойно створений або вже давно функціонуючий магазин? - Дотримуйтесь цих порад, щоб потік клієнтів був великий:
1. Проводьте акції, знижки та конкурси. Споживачі люблять витрачати менше грошей та купувати більше. Спеціальні акції та пропозиції, до яких варто підходити з розумом, збільшать продаж у рази.

*** Застосовуйте схеми 1+1=3, пропозиції безкоштовної доставки від певної суми, знижки на товари, що мало купуються. Використовуйте маркетингові ходи, щоб продати якнайбільше.

2. Використовуйте контекстну рекламу. Це давно відомий та перевірений спосіб просування. Зараз контекстна реклама з'являється не тільки в пошукових системах, її можна побачити будь-де: відеохостинги, ігри та програми на смартфонах, банери на інших сайтах. Уявіть, який величезний трафік приходить з таким масовим поширенням.

3. Таргетована реклама. Такий вид реклами особливо популярний у соціальних мережах. Коли ви вже знаєте свою цільову аудиторію, ви можете налаштувати таргетовану рекламу так, щоб її було видно лише заінтересованим категоріям осіб.

4. Використовуйте соц. мережі по максимуму. Створення інтернет-магазину передбачає не тільки сайт в Інтернеті, а й активні сторінки в соц. мережах. Пишіть про акції, демонструйте свій товар, публікуйте відгуки. Тоді люди почнуть вам довіряти, а значить купувати та радити іншим.

5. SEO-просування - постійний спосіб залучення споживачів. Якісні тексти на веб-сайті з правильними ключовими словами піднімуть ваш веб-сайт на верхні позиції пошуку. Також ще працює покупка якісних посилань.

6. Колаборації хіт просування. Взаємодія з відомими людьми та іншими брендами допоможуть зміцнити бренд. Людям хочеться бачити підтвердження якості інтернет-магазину, а ви надасте їм це шляхом колаборації.

7. E-mail розсилка – старий добрий спосіб підняття трафіку. У цьому способі просування головне не бути настирливим. Робіть розсилку виключно вашої цільової аудиторії. Не надсилайте відразу багато листів, спам ніхто не любить. Вказуйте переваги вашого інтернет-магазину у листах, за допомогою акцій, знижок чи огляду інноваційних товарів.

Стабільно використовуйте всі можливі способи збільшення трафіку і тоді постійна притока клієнтів принесе вам безліч успішних продажів!

P/S: Треба навчатись, і навчати продавців - онлайн тренінг робота з запереченнями, а також, тренінг продаж у торговому залі, як це правильно робити?