Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Замовити саджанці ягідних та плодових культур від перевіреного виробника. Розсадник Кліома Сервіс

 Ви садівник-любитель? Дозвольте розповісти Вам як замовити хороші саджанці, щоб отримати багатий урожай.
Почнемо з того, що молоді дерева слід купувати в надійних магазинах. Купівля на звичайному ринку — далеко не краща ідея, адже Ви ніколи не будете на 100% впевнені, що посадковий матеріал проросте та приживеться, не говорячи вже про врожай. У мережі є безліч порад стосовно вибору якісних саджанців. Про це ми розповімо далі.

Девять рекомендацій, які допоможуть зрозуміти чи варто купувати рослину
Найкраще проростають молоді рослинки. Їм легше пристосуватися. Важливий параметр вибору — щеплення. Воно має бути виконано за півтора року до пересадки. Саджанець, що прищеплений більше 4 років тому буде рости повільніше та гірше розвиватися.
 Подивіться на на кореневу шийку — частина над корінням. У цьому місці має бути невеликий вигин з ранкою, що зажила або пеньок — слід від зрізаної прищепи. Якщо це місце не заростає, то із високою ймовірністю саджанець заражений трутовим грибком.
 Обравши саджанець звертайте увагу на кореневу систему, а не на висоту рослини. Чим менше пошкоджень на кореневій системі, тим швидше рослина приживеться та почне проростати.
Бічні корені повинні бути рясними. Якщо є лише основний корінь, а бічних відростків мало або відсутні зовсім, то ймовірно дерево хворе.

 Якщо магазин знехтував захистом коренів від висихання, кращим варіантом буде відмовитися від покупки. Якщо корінці сухі чи обвітрені, найбільш ймовірно дерево вже мертве. Важливий момент, щоб корінчики не були заховані повністю. Вам потрібно оцінити їх стан.
Посадковий матеріал віком від 4 років мають бути із грудкою землі на корінцях. Проте вона має бути не надто великою, щоб можна було роздивитися кореневу систему.
 

 Дерево може продаватись із закритою кореневою системою із легким ґрунтом. Такі рослини коштують більше, тому потрібно розуміти чи вас не надурюють. Спробуйте злегка підняти рослину за стовбур, можливо виймається дуже просто, то вам намагаються продати звичайний саджанець. Але якщо рослина важко "покидає" горщик, або коріння проросло через горщик, то це якісний саджанець.
 

 Варто звернути увагу на стовбур, він має бути рівненьким і без пошкоджень. Бажано, щоб гілки схилялися до стовбура від 45 до дев'яносто градусів.
Обирайте сорти, що будуть добре рости у вашому районі. Але будьте готові при покупці з рук ніколи немає гарантії, що Ви купили те, що бажали. Найкраще замовляти саджанці в перевірених місцях, наприклад, в розсадник ягідних рослин Кліома Сервіс.
На сторінках даного ресурсу якісно описані сорти рослин, тому ризик купити посадковий матеріал, який не буде рости в ваших кліматичних умовах мінімальний. До того ж Ви маєте гарантію в якості, адже відгуки покупців говорять всю правду.

 Для чого потрібно купувати саджанці плодових та ягідних онлайн
Якщо говорити про інтернет-магазин Кліома Сервіс, то потрібно згадати, що всі рослини надсилаються із особистого розсадника. Перед відправкою всі рослини сортуються за якістю. Спеціалісти звертають увагу на коріння, що повинно бути без пошкоджень та достатньо зволоженим, аби просто перенести дорогу. Покупці зазвичай отримують молоді рослинки з двома-трьома пагонами.
Магазин реалізує молоді дерева та кущі, які 100% приживаються та швидко зростають. Яблуні, саджанці троянд, сливи, абрикоси чи більш екзотичні варіанти, наприклад, фундук, айва, диплоїдні сливи — це далеко не все, що купити онлайн із доставкою.