Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Переваги системи «Прозорро»

Система Прозорро є єдиним українським сервісом для проведення державних закупівель. Вона чудово підходить для отримання можливості пошуку постачальників та споживачів. Цей сервіс був офіційно прийнятий на законодавчому рівні та вступив до активної діяльності з 1 квітня 2016 року. За цей час велика кількість підприємств та постачальників пройшли реєстрацію та отримали можливість для проведення якісних угод.

Як відбуваються торги
Процес торгів здійснюється за допомогою проведення аукціонів з урахуванням Центральної бази даних. До неї підключено ліцензовані майданчики, за допомогою яких проводиться реєстрація. На майданчик Української Універсальної Біржі можна зайти на посилання tender.uub.com.ua. Вона одержала відповідну акредитацію від системи Прозорро.
Після проведення реєстрації та перевірки на майданчику учасники можуть провести низку дій для початку торгів:
• створення оголошення підприємства проводять самостійно з докладним описом та завантаженням усіх необхідних даних;
• відгук на оголошення підприємець реалізує у певний період, що визначається замовником;
• майбутній постачальник може поставити уточнююче запитання замовнику та на основі отриманої відповіді прийняти рішення;
• аукціон проводиться у три етапи до визначення переможця.

Виграє учасник, який представив найменшу ціну на торгах. Під час проведення продажу цей процес виграє учасник із максимальною запропонованою ціною. Робити ставки на етапах можна на відсоток від вказаної ціни.

Які переваги має сервіс Прозорро
За рахунок того, що робота системи передбачає наявність єдиної бази даних, всі майданчики поєднуються між собою і отримують можливість для пошуку та відповіді на заявки, розміщені на інших майданчиках. Це дозволяє створювати лише один обліковий запис і не переміщатися між сервісами. Додатково серед переваг можна назвати такі показники.
1. Повідомлення. Підприємець може отримати можливість швидкого пошуку оголошень. Для цього після реєстрації необхідно провести налаштування оповіщень, використовуючи фільтри. Так він зможе отримати тільки ті повідомлення, які він зможе потягнути за обсягами та видом запропонованого товару, роботи та послуги.
2. Швидкість. Оскільки процес має на увазі повне виключення посередників, проведення пошуку одержувача та постачальника здійснюється значно швидше. Це забезпечує швидке укладання договору та повноцінну організацію відправлення.
3. Безпека. Ця система передбачає проведення повністю прозорих угод. Вони виключають корупційні дії чи роботу шахраїв. Контроль здійснюється спеціальною комісією та всі порушники штрафуються.

Додатково виділяється економія. За рахунок виключення посередництва унеможливлюється ризик штучного підвищення ціни. Це дозволяє робити покупки за мінімальних витрат бюджету. Додатково виробники можуть заощадити кошти за рахунок віднімання витрат на маркетингове просування, рекламу та оренду або купівлю комерційних приміщень.