Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Курси іспанської мови допомагають швидше адаптуватися до Іспанії.

Знання мови є важливим для перебування в чужій країні. Українським біженцям сьогодні це особливо актуально, адже вони приїжджають до Іспанії не від доброго життя. Багато хто з них стикається з фінансовими проблемами, шукає роботу, можливість влаштувати дитину до школи. Мовний бар'єр – серйозна перешкода більшості можливостей. Але це допоможуть виправити курси іспанської в Іспанії від школи TuProfe de español. Її викладачі практично такі самі біженці, як і всі українці. Школа була заснована у 2019 році, але війна змусила змінити країну їхньої роботи на Іспанію. Натомість, співвітчизники отримали можливість пройти мовні курси в Іспанії безплатно. Школа надає таку можливість тим, хто справді не може сплатити за навчання.

Для кого підійдуть курси іспанської мови від TuProfe de español
Пріоритетом у роботі школи зараз є допомога українцям, які втекли від війни, але навчання є актуальним для всіх, кому необхідні знання іспанської мови. Дипломовані фахівці TuProfe de español розробили кілька варіантів курсів:
• шкільний, що стане в нагоді і школярам, які перебувають зараз в Іспанії, і тим, хто в іншій країні, але хоче вивчати іспанську;
• індивідуальне, якщо хочеться вести навчання без групи;
• загальний – на такий курс набирається невелика група – до 6 осіб, а у заняттях бере участь носій мови. Саме його залучення допомагає зрозуміти тонкощі мови;
• інтенсивний, якщо необхідно швидко та якісно підтягнути іспанську.
Скористатися пропозицією варто і корпоративним клієнтам, адже знання іспанської, четвертої у світі за поширенням, - актуальне для розвитку бізнесу в Європі та у всьому світі.

Як потрапити на безкоштовне навчання іспанської
Безкоштовні курси іспанської мови онлайн для біженців з України вимагають лише реєстрації. Після неї слухач отримує доступ до онлайн-платформи з пакетом занять та чатом з викладачем. Під час навчання вивчається, як розмовна мова, а й граматика, орфографія, так і тонкощі використання окремих літер, їх вимови. Перші уроки ведуться українською, щоб навіть новачки легко могли зрозуміти, про що йдеться. Вивчивши іспанську навіть на початковому рівні, можна почуватися набагато комфортніше, почати вивчати більше про Іспанію, знайти роботу, друзів серед місцевого населення.


Школа іспанської мови TuProfe de español
Курси іспанської мови в Іспанії
34 624 82 59 09