Тренинги по продажам в открытом и корпоративном формате

Бізнес цент Національний, розкриває секрет як успішно продавати

Тренінгова компанія «Бізнес цент Національний», рекомендує Вам дізнатися, як успішно продавати, як завоювати довіру покупця, як зробити його своїм союзником і постійним клієнтом. Продажі це один з небагатьох законних способів швидко заробити собі на машину або квартиру, забезпечити свою сім'ю хороші умови для життя і накопичити в перспективі достатню суму для власної справи.

1. Будьте найкращими споживачами свого товару. Самі користуйтеся своїм товаром. Вирішіть свої проблеми за допомогою свого товару. Із задоволенням і захопленням розповідайте про ту користь, яку Ви отримали від його застосування. В іншому випадку, рекламуючи що не задовольняє Вас товар, Ви легко потрапляєте в число нещирих або корисливих людей. Бізнес МЛМ починається з того, що людина намагається продукцію, отримує результат, а потім вступає в компанію або як постійний к

2. Поставте себе на місце клієнта. Дізнайтеся, навіщо йому Ваш товар. І пропонуючи його, акцентуйте увагу тільки на ті якості товару, які вирішують проблеми клієнта. А для цього не забувайте уважно вислухати покупця. І він сам все про себе розповість. У нього є енергія, сили і засоби тільки для вирішення своїх істинних проблем. Тому можна щось продати людині тільки в тому випадку, якщо Ви знайшли його проблему і пропонуєте засіб для її вирішення.

3. Ви зобов'язані подобатися клієнту. Це не примха, це важливе правило успішного продажу. Якщо продавець з першої хвилини сподобався клієнту, то ймовірність продажу різко зростає. Це відбувається тому, що ставлення до людини підсвідомо накладається на його інформацію, ідеї, пропозиції. І якщо ставлення до продавця позитивне, то і ставлення до його товару відразу стає позитивним. «Якщо ти пропонуєш бізнес на $ 50, то виглядати ти повинен на $ 100».

4. Будьте значніше свого товару. Спочатку продай себе, а потім свій товар. Товар це всього лише засіб вирішення проблем Вашого клієнта, але вирішуєте цю проблему Ви. Зараз Ви вирішуєте одну його проблему, і тому він у Вас купує цей товар. Наступного разу він прийде до Вас знову вирішувати іншу проблему і купить інший товар. Якщо Ви розташуйте покупця до свого товару, то наступного разу він буде шукати його, а не Вас. Згодом товар може морально застаріти, а Ваш потенційний покупець буде шукати його, а не Вас - компетентного продавця. Головне, що в тому і в іншому випадку Ви вирішуєте його проблему, тому він Ваш постійний клієнт. Одна моя знайома розповідала: «Коли я йду на базар, я дивлюся не так на товар, а на продавця. Якщо він мені сподобався, я беру у нього все, що мені потрібно, не торгуючись ».

5. Розкрийте перед клієнтом свій секрет. Я б сказав так - кожен бажає знати про життя трохи більше, ніж йому зараз відомо, кожен бажає бути більш успішним, багатшим, більш щасливим. Якщо Ваша інформація допомагає клієнту в цьому, він Вам буде вдячний. І хоча ця інформація формально нічого не варто, сприймається вона як подарунок. Фактично, це безкоштовний, але цінний подарунок до покупки. Мережевики багато читають, навчаються, відвідують семінари та тренінги. Їхнє життя з приходом в мережевий бізнес сильно змінюється. Вони дізнаються про світ за 1-2 роки роботи в МЛМ набагато більше, ніж за все попереднє життя. Так ось саме цими секретами і потрібно ділитися зі своїми клієнтами, вони ж теж хочуть бути здоровими, красивими, багатими і щасливими. Єдине обмеження, пам'ятайте, закон успішного продажу - «не просять - не лізь» - так ось, перш ніж розкривати свій секрет, дізнайтеся, а чи цікаво це співрозмовнику. Якщо так, то дійте.

6. Залучіть клієнта в свої дії. Торкаючись до предмету, Ви залишаєте на ньому свою енергію, і він стає для Вас більш «рідним» і приємним. Відомі такі факти: коли людина з великим бажанням приміряв якусь річ - то тут же знаходилися бажаючі її купити. Інша особливість в тому, що люди мають домінуючим один з трьох каналів сприйняття світу: візуальний (образи, картини), аудіальний (звуки, ритми), кінестетичний (дотик, рухи тіла). Саме для кинестетиков необхідно не тільки почути, побачити, а й обов'язково помацати, спробувати товар. Тому під час презентацій корисно не тільки показувати і розповідати про продукцію, а й давати спробувати, помацати, потримати, понюхати і т.п.

7. Дай клієнту трохи більше, ніж він заплатив. Коли ми приходимо на ринок і у нас є можливість купити за 10 рублів 3 красивих яблука або 4. Що краще? Звичайно ж, чотири! Я з Вами повністю згоден. Це пов'язано з тим, що працює «закон збереження енергії». А він говорить: «Кожна система прагне до накопичення енергії і досягнення мети з мінімальними енергетичними втратами». Людина, як і будь-яка система, теж прагне до накопичення енергії, і будь-яка дія, яке цьому сприяє, привертає його. Людина бажає отримати максимум на кожну вкладену гривню. Тому, коли продавець накладає товар щедрою рукою, округлює цифри в вигідну для покупця бік, дає невеликі подарунки (каталог, листівку, кишеньковий календар, пробник продукції і т.п.) стає найбажанішим продавцем для клієнта.

8. Переконайте клієнта в тому, що Ви дбаєте про його благо. І він стане Вашим постійним покупцем. Природно, що часте повторення слів «клієнт завжди правий» може здатися грубим і відштовхнути людини. Як Ви прекрасно розумієте, вся доброзичливість і добросердечність повинна виявлятися не тільки на словах, а й на ділі. І тут найважливіший момент настане тоді, коли в рівних умовах виявляться інтереси клієнта і фірми (нічого не можна довести), і від Вас, тільки від Вас буде залежати, - чиї інтереси Ви захистите. У цій ситуації і буде видно: для Вас «клієнт завжди правий» чи ні. Це і буде Ваш «залік» на професіоналізм в цьому питанні по життю.